Oprócz działalności związanej z serwisem oraz tulejowaniem i roztaczaniem otworów, nasza firma prowadzi również profesjonalną wypożyczalnię sprzętu budowlanego na terenie miasta Szczecin. Nasza oferta jest skierowana zarówno do klientów indywidualnych, jak również do firm budowlanych, wykonawczych i instalacyjnych ze Szczecina i okolic.

Jako profesjonalna wypożyczalnia sprzętu budowlanego, oferujemy krótko oraz długoterminowy wynajem maszyn.

Naszą specjalnością jest ponadto wynajem podnośników koszowych, teleskopowych oraz nożycowych, które umożliwiają sprawne i bezpieczne wykonywanie prac na wysokościach. Dzięki własnemu transportowi, jesteśmy w stanie dostarczyć każdą maszynę prosto na plac budowy, żwirowni czy w jakiekolwiek inne wskazane przez klienta miejsce na terenie miasta Szczecin.

Wynajem podnośników koszowych i innych maszyn budowlanych

Maszyny, które oferujemy na wynajem klientom ze Szczecina i okolic, cechują się bardzo dobrym stanem technicznym, gwarantując sprawną, efektywną oraz przede wszystkim bezpieczną realizację robót nawet w najtrudniejszych warunkach terenowych.

Istnieje możliwość wynajęcia następujących maszyn:

  • Koparko-ładowarki,
  • Podnośnik koszowy,
  • Podnośnik nożycowy,
  • Podesty ruchome,
  • Sprzęt budowlany.

Rental Serwis – wynajem sprzętu budowlanego i wypożyczalnia podnośników koszowych na terenie całego miasta Szczecin i województwa.