Automatyczne systemy do smarów i olejów

Automatyczne systemy olejowe i smarowe Graco zostały zaprojektowane w celu zaspokojenia potrzeb dotyczących samochodów ciężarowych i ciężkiego sprzętu. Zarządcy flot pojazdów na całym świecie polegają na naszych rozbudowanych systemach do automatycznego smarowania. Dodatkowo, Graco dostarcza scentralizowane systemy smarowania pojazdów, autobusów, wozów strażackich, cementowozów, pojazdów do przewozu odpadów i innych. Te niezawodne systemy obejmują najnowocześniejsze sterowniki i opcje monitorowania, pompy, wtryskiwacze, zawory rozdzielcze i wiele innych akcesoriów, które można dostosować do indywidualnych potrzeb.

PRZEZNACZONE DO URZĄDZEŃ PRZENOŚNYCH NA DROGACH I W TERENIE

Autoryzowany dealer SANY

BARDZIEJ EKONOMICZNE, NIŻ SMAROWANIE RĘCZNE

Niezależnie od tego, czy posiadasz 2 platformy, czy 2000, dzięki automatycznym systemom smarowania zminimalizujesz czas przestoju i zredukujesz koszty konserwacji. W porównaniu do smarowania ręcznego, automatyczny system smarowania samochodów ciężarowych i sprzętu mobilnego nakłada odpowiednią ilość smaru, gdy jest on potrzebny, działając automatycznie, bez strat lub z niewielkimi stratami – podczas ruchu pojazdu. Automatyczne smarownice minimalizują zużycie drogich środków trwałych w przypadku urządzeń, które pokonują tysiące kilometrów rocznie.

ZMNIEJSZENIE ZUŻYCIA SPRZĘTU

Obniżenie kosztów konserwacji wyposażenia

Zmniejszenie ogólnych kosztów utrzymania urządzeń poprzez regularne automatyczne smarowanie przy jednoczesnym wydłużeniu żywotności urządzeń.

Minimalizacja zużycia i rozerwania dzięki smarom automatycznym

Zminimalizuj zużycie drogich aktywów i czas przestoju dzięki automatycznym systemom olejowym i smarowym Graco. Nasze systemy zostały przetestowane w terenie, w tysiącach pojazdów i urządzeń.

W pełni konfigurowalne systemy dla samochodów ciężarowych i przyczep
Katalog wstępnie zaprojektowanych systemów smarowania samochodowego Graco, wraz z wszystkimi akcesoriami, dla ciężkiego sprzętu mobilnego na drogach stale się powiększa. Co więcej, systemy są łatwo dostosowywane do pojazdów specjalnych i wszystkich zastosowań.