sany-logo-vector
Autoryzowany dealer SANY

Silnik Deutz TCD 6.1 L6
Moc znamionowa 129 kW / 2 200 obr / min
Pojemność łyżki 2,3 m3
Masa operacyjna 14 500 kg

Autoryzowany dealer SANY

Silnik Deutz TCD 7.8
Moc znamionowa 195 kW / 2 200 obr / min
Pojemność łyżki 3,2 m3
Masa operacyjna 18 500 kg


Maszyny budowlane

Wykonanie określonej inwestycji budowlanej wymaga zazwyczaj użycia ciężkiego sprzętu. Praktyczne maszyny budowlane nie tylko znacznie przyspieszają i ułatwiają pracę, ale również zapewniają bezpieczeństwo podczas przeprowadzania robót. Maszyny budowlane, takie jak na przykład koparki, wykorzystuje się do wykonywania fundamentów i robót ziemnych takich jak: przekopywania, wyrównywania terenu.

W Rental Serwis znajdziesz wysokiej jakości koparki marki Sany, które znacznie ułatwią Ci wykonywanie wielu prac. Maszyny te przeznaczone są przede wszystkim dla osób prowadzących firmy typowo budowlane czy też zajmujących się robotami ziemnymi. Sprzedajemy sprawdzone modele koparek Sany z napędem gąsienicowym, ponad to Sany ma w swojej ofercie koparkę kołową. Ponadto, oferujemy również nowoczesne modele ładowarek Sany.

Marka Sany – sprzęt budowlany

Marka Sany powstała w 1989 roku w Chinach i w krótkim czasie stała się globalną korporacją, sprzedającą sprzęt typowo budowlany. Obecnie marka Sany jest światowym liderem w rozwoju produkcji w przemyśle ciężkim i zajmuje na świecie trzecią pozycję wśród producentów maszyn budowlanych. Koparki i ładowarki marki Sany doceniane są na całym świecie. Mają bardzo dobre parametry techniczne, są sprawne, wydajne i nie ulegają przypadkowym i niechcianym awariom. Dodatkowo są również odporne na wiele uszkodzeń mechanicznych.

Decydując się na zakup maszyn budowlanych, warto postawić na sprzęt innowacyjny, wykorzystujący do pracy nowoczesną technologię. Dostępne w naszej ofercie koparki i ładowarki Sany są bardzo wydajne.

Koparki i ładowarki

Oferujemy koparki i ładowarki marki Sany, które sprawdzą się niemalże na każdym, nawet wymagającym terenie budowlanym. Świetnie pracuje się nimi zarówno na obszarach typowo piaszczystych, błotnistych, na gruncie grząskim, jak również na powierzchni pełnej rowów i dziur. Cechy te są niewątpliwie dość dużym atutem tych maszyn.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.