Idealne do każdego typu prac, gdzie potrzeba frezować materiały w sposób wydajny i precyzyjny. Jako jedyne na rynku wyposażone w Direct Drive Twin Motor System – system podwójnego silnika z bezpośrednim napędem, który umożliwia rozłożenie siły dwóch bębnów zgodnie z wymaganą mocą.


MB-R500

UNIWERSALNA FREZARKA

≥ 3,5 ≤ 11 Ton ≥ 3,5 ≤ 6 Ton

MB-R700

Mała i sprawna

≥ 6 ≤ 13 Ton ≥ 6 ≤ 10 Ton

MB-R800

Zwinna i sprawna

≥ 10 ≤ 22 Ton

MB-R900

Doskonała wydajność

≥ 19 ≤ 35 Ton

Skrawanie to jedna z popularniejszych technik obróbki różnego rodzaju materiałów. Metodę tę z powodzeniem można wykorzystywać nawet w przypadku wyjątkowo twardych surowców, takich jak metal czy stal nierdzewna. Dostępne u nas głowice do frezarki ułatwią Ci wykonywanie prac rozbiórkowych, kopanie rowów czy drążenie skał. Akcesoria przeznaczone do frezowania sprawią, że kruszenie i cięcie wymagających materiałów zajmą Ci znacznie mniej czasu, a efekty prac frezarskich przejdą Twoje najśmielsze oczekiwania.

Kiedy warto skorzystać z naszych usprawnień dla koparek?

Głowica do frezowania metalu to osprzęt, który zachwyca efektywnością. Dostępne u nas praktyczne modele do frezarki można bez problemu dobrać do koparek mini, midi lub o standardowych wymiarach. Wszędzie tam, gdzie precyzja i wydajność mają znaczenie, nasze akcesoria frezarskie będą strzałem w dziesiątkę. W przypadku najmniejszych modeli pojazdów ułatwią one wykonywanie prac rozbiórkowych na ograniczonej przestrzeni. Dzięki głowicom do frezarki znacznie szybciej i dokładniej będziesz mógł również dokonać dragowania czy drążenia skał.

Dlaczego warto postawić na nasze produkty do frezowania?

Prosta obsługa, duża wydajność oraz możliwość szybkiej wymiany – to tylko kilka zalet, które z pewnością przekonają właścicieli pojazdów budowlanych. Dostępne u nas głowice frezarskie do metalu zapewniają komfort pracy operatorom, ponieważ są zwrotne i z łatwością wykonują oczekiwane manewry. Intuicyjna obsługa oraz średnica naszych produktów przekłada się na wydajność, dzięki której możesz zrobić więcej w dużo krótszym czasie. Kolejną korzyścią, którą gwarantują nasze usprawnienia do frezarki, jest łatwy montaż. Proponowane przez nas akcesoria frezarskie bez problemu można zainstalować na placu budowy. Co ważne, nie trzeba korzystać z pomocy specjalistycznego warsztatu, aby właściwie zamontować osprzęt do frezowania. Można tego dokonać samemu przy pomocy kilku standardowych narzędzi. Dzięki temu koparka po wykonaniu frezowania metalu lub innych twardych tworzyw może stosunkowo szybko wrócić do zadań wymagających wykorzystania innych akcesoriów.