Roztaczanie i tulejowanie otworów u klienta

Jednym z głównych profili działalności firmy Rental Serwis jest tulejowanie, wytaczanie oraz roztaczanie otworów.

Posiadamy doświadczenie w roztaczaniu i tulejowaniu otworów w najróżniejszych maszynach budowlanych oraz rolniczych (m.in. takich jak: koparki, ładowarki, ciągniki, przyczepy itp.).

Zakres prac świadczonych przez naszą firmę to przede wszystkim:

  • wytaczanie otworów
  • tulejowanie
  • roztaczanie otworów
  • wymiana sworzni
  • usuwanie luzów
  • naprawy gniazd pod łożyska

Świadczymy specjalistyczne i kompleksowe usługi w zakresie tulejowania oraz wytaczania otworów, regenerując i naprawiając nawet silnie wybite otwory. Przywracamy nominalne wymiary uszkodzonych otworów, zajmując się również usuwaniem luzów, dorabianiem tulei, a także dorabianiem nietypowych sworzni wraz z systemami smarującymi. Pracę wykonujemy również na miejscu, u klienta.

Tulejowanie otworów na miejscu u klienta

Rental Serwis, jako profesjonalna firma z doświadczeniem, oferuje szeroki zakres usług związanych z mobilną obróbką mechaniczną. Nasza oferta obejmuje kompleksowe działania związane z tulejowaniem i roztaczaniem otworów u klienta, które wykonujemy sprawnie, fachowo oraz terminowo. Dzięki innowacyjnym przenośnym wytaczarkom i urządzeniom naprawczym, jesteśmy w stanie wykonać wytaczanie otworów w najróżniejszych modelach maszyn budowlanych oraz rolniczych.

Fachowcy zatrudnieni w Rental Serwis szczególny nacisk kładą na optymalne wykorzystanie potencjału, jaki daje nowoczesny sprzęt. Dzięki temu mogą wykonać roztaczanie i tulejowanie otworów u klienta, w miejscu postoju maszyny, co w dużej mierze skraca czas naprawy, a także pozwala zaoszczędzić na kosztach transportu.

Zapewniamy roztaczanie i tulejowanie otworów u klienta na najwyższym poziomie.