Posiadasz w swojej firmie maszyny budowlane i górnicze lub urządzenia polskiej marki Dressta i poszukujesz przeznaczonych do nich części? W takim razie przejrzyj nasz asortyment, a prawdopodobnie uda Ci się znaleźć interesujące Cię podzespoły. To zasługa bogatej oferty, która obejmuje szeroki wybór rozmaitych elementów i mechanizmów. Składając zamówienie w naszym sklepie, zyskujesz gwarancję kupna ze sprawdzonego i rzetelnego źródła. Każdy produkt jest w pełni sprawny i przeznaczony od razu do montażu. Starannie selekcjonujemy dostawców, dlatego w asortymencie gromadzimy wyłącznie bardzo dobre części w konkurencyjnych cenach.

Bogaty wybór części do maszyn i pojazdów Dressta

Długa i bogata historia zlokalizowanej w Stalowej Woli fabryki, która obecnie działa pod marką Dressta, sięga lat przedwojennych. Założone w 1937 r. przedsiębiorstwo początkowo zajmowało się produkcją na potrzeby przemysłu zbrojeniowego, jednak począwszy od końca lat 60. XX profil działalności zakładu zaczął się zmieniać. Przełomem było nawiązanie współpracy z zewnętrznymi licencjodawcami i podpisanie umów, na podstawie których fabryka mogła rozpocząć produkcję cywilnego sprzętu budowlanego i wydobywczego. Od 1991 r. przedsiębiorstwo funkcjonuje jako Dressta – części do wytwarzanych przez nie maszyn można znaleźć w tej kategorii.

Mamy świadomość, jak dużym obciążeniom są poddawane i jak intensywną pracę wykonują maszyny budowlane oraz wydobywcze produkowane przez markę Dressta Stalowa Wola, dlatego części, które oferujemy, są wyjątkowo solidne. Wybieramy wyłącznie podzespoły precyzyjnie wykonane z wytrzymałych materiałów, dzięki czemu gwarantują trwałość użytkowania oraz wieloletnie, prawidłowe i bezawaryjne działanie poszczególnych układów i mechanizmów.

Solidność, trwałość i precyzja części do maszyn Dressta

Proponujemy wysokiej jakości części do takich maszyn Dressta jak spycharki gąsienicowe, koparki i układaki rur, w których produkcji specjalizuje się zakład zlokalizowany w Stalowej Woli. Szeroki wybór pozwala na znalezienie odpowiednich podzespołów do pojazdów i urządzeń niezależnie od modelu i ich parametrów. W razie potrzeby możemy pomóc w dobraniu właściwych dla danej maszyny Dressta części. Zachęcamy do przejrzenia zawartości tej kategorii w poszukiwaniu określonych podzespołów i składania na nie zamówień!