Tulejowanie i wytaczanie otworów na terenie miasta Szczecin

Firma Rental Serwis z oddziałem na terenie miasta Szczecin, świadczy profesjonalne usługi z zakresu tulejowania oraz wytaczania otworów w maszynach budowlanych, drogowych oraz rolniczych.

Nasza oferta obejmuje kompleksowe tulejowanie i wytaczanie otworów, w szczególności:

  • naprawę wybitych i uszkodzonych otworów,
  • dorabianie sworzni (również nietypowych)
  • odbudowę otworów

Zarówno tulejowanie, jak i roztaczanie otworów realizujemy przy pomocy najwyższej klasy urządzeń (między innymi wytaczarek), których dostawcami są cenione i doskonale znane na rynku firmy. Przy ich pomocy sprawnie i rzetelnie przywracamy nominalne wymiary uszkodzonych/wybitych otworów, bez konieczności przetransportowywania maszyn.

Roztaczanie i tulejowanie otworów w siedzibie klienta

Wśród szerokiej gamy usług świadczonych przez firmę Renta Serwis znajduje się również mobilne roztaczanie i tulejowanie otworów u klienta, z dojazdem na terenie miasta Szczecin i województwa.

Dzięki najwyższej jakości urządzeniom, jesteśmy w stanie sprawnie i fachowo przeprowadzić regenerację nawet bardzo wybitych otworów, poprzez dopasowanie ich do odpowiedniego wymiaru gniazda i wytaczanie do uzyskania pożądanego rozmiaru. Tulejowanie otworów realizujemy zarówno w oparciu o części dostarczone przez klienta, jak również o własne elementy. Przenośne urządzenia umożliwiają wykonywanie prac w miejscu postoju maszyny, co w znacznym stopniu skraca czas naprawy i pozwala zaoszczędzić na kosztach transportu.

Usługi tulejowania i roztaczania otworów możemy wykonać w dowolnym miejscu na terenie miasta Szczecin i okolic, dojeżdżając bezpośrednio do siedziby odbiorcy, a także na plac budowy, żwirownię, itp.