sany-logo-vector
Autoryzowany dealer SANY

Silnik Deutz TD 3,6l
Moc 55 kW / 2600 obr / min
Wysokość podnoszenia 14 m
Udźwig 4 000 kg 

Autoryzowany dealer SANY

Silnik Deutz TD 3,6l
Moc 55 kW / 2600 obr / min
Wysokość podnoszenia 18 m
Udźwig 4 000 kg 


Maszyny budowlane

Wykonanie określonej inwestycji budowlanej wymaga zazwyczaj użycia ciężkiego sprzętu. Praktyczne maszyny budowlane nie tylko znacznie przyspieszają i ułatwiają pracę, ale również zapewniają bezpieczeństwo podczas przeprowadzania robót. Maszyny budowlane, takie jak na przykład koparki, wykorzystuje się do wykonywania fundamentów i robót ziemnych takich jak: przekopywania, wyrównywania terenu.

W Rental Serwis znajdziesz wysokiej jakości koparki marki Sany, które znacznie ułatwią Ci wykonywanie wielu prac. Maszyny te przeznaczone są przede wszystkim dla osób prowadzących firmy typowo budowlane czy też zajmujących się robotami ziemnymi. Sprzedajemy sprawdzone modele koparek Sany z napędem gąsienicowym, ponad to Sany ma w swojej ofercie koparkę kołową. Ponadto, oferujemy również nowoczesne modele ładowarek Sany.

Marka Sany – sprzęt budowlany

Marka Sany powstała w 1989 roku w Chinach i w krótkim czasie stała się globalną korporacją, sprzedającą sprzęt typowo budowlany. Obecnie marka Sany jest światowym liderem w rozwoju produkcji w przemyśle ciężkim i zajmuje na świecie trzecią pozycję wśród producentów maszyn budowlanych. Koparki i ładowarki marki Sany doceniane są na całym świecie. Mają bardzo dobre parametry techniczne, są sprawne, wydajne i nie ulegają przypadkowym i niechcianym awariom. Dodatkowo są również odporne na wiele uszkodzeń mechanicznych.

Decydując się na zakup maszyn budowlanych, warto postawić na sprzęt innowacyjny, wykorzystujący do pracy nowoczesną technologię. Dostępne w naszej ofercie koparki i ładowarki Sany są bardzo wydajne.

Koparki i ładowarki

Oferujemy koparki i ładowarki marki Sany, które sprawdzą się niemalże na każdym, nawet wymagającym terenie budowlanym. Świetnie pracuje się nimi zarówno na obszarach typowo piaszczystych, błotnistych, na gruncie grząskim, jak również na powierzchni pełnej rowów i dziur. Cechy te są niewątpliwie dość dużym atutem tych maszyn.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.