sany-logo-vector

W naszej ofercie znajdziesz koparki Sany, które charakteryzują się niezawodnością, wysoką jakością wykonania i komfortem użytkowania. Posiadamy koparki do każdego rodzaju zastosowań, od mini koparek, które wspomogą pracę w małej przestrzeni, po największe modele z łyżką o objętości aż 1,7m3. Znajdziesz u nas modele kołowe i gąsienicowe. Dobierz koparkę odpowiednią do potrzeb, aby zyskać najlepszy stosunek ceny do wydajności. Wszystkie koparki mają aż 5 letnią gwarancję lub 10 000 MTG.  Zapytaj nas o ofertę bądź przyjedź do salonu w Szczecinie i Zielonej Górze.


Autoryzowany dealer SANY

Silnik Yanmar 3TNV80F
Moc znamionowa 14.6 kW / 2 400 rpm
Pojemność łyżki 0.04 m3
Masa operacyjna 1 750 kg

Autoryzowany dealer SANY

Silnik Yanmar 3TNV80F
Moc znamionowa 14.6 kW / 2 400 rpm
Pojemność łyżki 0.04 m3
Masa operacyjna 1 850 kg

Autoryzowany dealer SANY

Silnik Yanmar 3TNV80F
Moc znamionowa 15.2 kW / 2 500 rpm
Pojemność łyżki 0.06 m3
Masa operacyjna 2 760 kg

Autoryzowany dealer SANY

Silnik Yanmar 3TNV88F
Moc znamionowa 18.2 kW / 2 200 rpm
Pojemność łyżki 0.12 m3
Masa operacyjna 3 855 kg

Autoryzowany dealer SANY

Silnik Yanmar 4TNV88-PSY
Moc znamionowa 29.1 kW / 2 400 rpm
Pojemność łyżki 0.152 m3
Masa operacyjna 5 300 kg

Autoryzowany dealer SANY

Silnik YANMAR 4TNV98CT-VS Y
Moc znamionowa 53.7 kW / 2 100 rpm
Pojemność łyżki 0,28 m3
Masa operacyjna 8 800 kg

Autoryzowany dealer SANY

Silnik ISUZU 4JJ1X
Moc znamionowa 78.5 kW / 2 000 rpm
Pojemność łyżki 0.6 m3
Masa operacyjna 15 100 kg

Autoryzowany dealer SANY

Silnik ISUZU 4JJ1X
Moc znamionowa 78.5 kW / 1 900 rpm
Pojemność łyżki 0.6 m3
Masa operacyjna 16 000 kg

Autoryzowany dealer SANY

Silnik DEUTZ TCD4.1 L4
Moc znamionowa 115 kW / 2 000 rpm
Pojemność łyżki 0.6 m3
Masa operacyjna 15 000 kg

Autoryzowany dealer SANY

Silnik CUMMINS QSB6.7
Moc znamionowa 122 kW / 2 300 rpm
Pojemność łyżki 0.93 m3
Masa operacyjna 22 600 kg

Autoryzowany dealer SANY

Silnik CUMMINS QSB6.7
Moc znamionowa 142 kW / 2 000 rpm
Pojemność łyżki 1.3 m3
Masa operacyjna 27 000 kg

Autoryzowany dealer SANY

Silnik CUMMINS QSL9 – C280
Moc znamionowa 209 kW / 2100 obr/min
Pojemność łyżki 1,7 m3
Masa operacyjna 32265 kg

koparka sany s75c

Silnik YANMAR 4TNV98CT
Moc znamionowa 43kW / 2 000 obr / min
Pojemność łyżki 0,28 m3
Masa operacyjna 7 280 kg


Koparki budowlane

Wykonywanie robót budowlanych często wymaga koparki. Ma ona wiele zastosowań w budownictwie i transporcie. Pozwala na wykop urobku z gruntu i przeniesienie go w wybrane miejsce. Dzięki koparkom można przenosić również stal, drewno, kamienie złom, odpady i inne materiały z miejsca na miejsce. W budownictwie wykorzystywane są do wykopywania fundamentów, wyrównywania terenu, budowy kanalizacji i dróg. Koparki nie tylko znacznie przyspieszają i ułatwiają pracę, ale również zapewniają bezpieczeństwo podczas przeprowadzania robót. Dzięki odpowiedniemu podwoziu mogą wjechać w nierówny lub podmokły teren.

W Rental Serwis znajdziesz wysokiej jakości koparki marki Sany, które znacznie ułatwią Ci wykonywanie wielu prac. Maszyny te przeznaczone są przede wszystkim dla osób prowadzących firmy typowo budowlane czy też zajmujących się robotami ziemnymi. Sprzedajemy sprawdzone modele koparek Sany z napędem gąsienicowym i kołowym. Posiadamy salony w Szczecinie i Zielonej Górze. Obsługujemy województwa zachodniopomorskie, lubuskie i wielkopolskie.

Koparki Sany – Połączenie wydajności, mobilności i precyzji

Sany oferuje szeroką gamę koparek, które doskonale sprawdzają się w różnorodnych zadaniach. W ofercie znajdziemy zarówno minikoparki o wadze do 2 ton, jak i gigantyczne modele sięgające nawet 200 ton. Te wszechstronne maszyny są idealne do uniwersalnych zastosowań i przystosowane do pracy w trudnych warunkach, oferując przy tym komfortowe warunki w kabinie.

Marka Sany

Marka Sany powstała w 1989 roku w Chinach i w krótkim czasie stała się globalną korporacją, sprzedającą sprzęt typowo budowlany. Obecnie marka Sany jest światowym liderem w rozwoju produkcji w przemyśle ciężkim i zajmuje na świecie trzecią pozycję wśród producentów maszyn budowlanych. Koparki i ładowarki marki Sany doceniane są na całym świecie. Mają bardzo dobre parametry techniczne, są sprawne, wydajne i nie ulegają przypadkowym i niechcianym awariom. Dodatkowo są również odporne na wiele uszkodzeń mechanicznych.

Wysoka wydajność i opłacalność

Koparki Sany łączą wysoką wydajność z niskim zużyciem energii, co przekłada się na opłacalność inwestycji i kilkakrotny zwrot kosztów. Dzięki precyzyjnemu projektowaniu, każda maszyna jest dostosowana do najbardziej wymagających prac, co gwarantuje terminowe wykonanie zadań.

Opinie użytkowników

Pracownicy i właściciele firm budowlanych bardzo pozytywnie oceniają koparki Sany. Maszyny te zyskały popularność jako tańsza i lepsza alternatywa dla renomowanych marek takich jak JCB, Komatsu czy Yanmar. To, co wyróżnia koparki Sany, to przede wszystkim:

  • Przystępna cena
  • Najwyższa jakość wykonania
  • 5-letnia gwarancja, która stanowi dodatkową korzyść i przewagę konkurencyjną

Uniwersalne Zastosowanie

Koparki Sany są niezwykle wszechstronne i mogą być używane w różnych sektorach, od budownictwa po prace ziemne. Ich mobilność i precyzja sprawiają, że są niezastąpione na każdym placu budowy. Minimalne zużycie energii nie tylko obniża koszty eksploatacji, ale również przyczynia się do ochrony środowiska.

Rodzaje koparek

Koparki można podzielić w wielu różnych kategoriach, poprzez rozmiar, podwozie, przeznaczenie, napęd czy rodzaj sterowania. Wybierając koparkę należy wiedzieć jaki rodzaj koparek nas interesuje.

Mini koparki

Minikoparki to najmniejsze i najlżejsze koparki z masą do 5,3 tony. Dzięki swoim wymiarom mogą wjechać tam, gdzie inne koparki nie dałyby rady. Świętnie sprawdzają się w mieście pod wykopy wodno-kanalizacyjne oraz w parkach i ogrodach, gdzie jest mało miejsca. Świetnie sprawdzają się na gruntach o małej nośności.

Duże koparki

Koparki wielkogabarytowe to koparki, które przekraczają ponad 20 ton i stworzone są do najcięższych prac. Dzięki swoim rozmiarom i dużej pojemności łyżki mogę efektywnie wydobywać ogromne ilości ziemi i skał. Sprawdzają się przy budowie mostów, autostrad w pracach przybrzeżnych, a nawet w kopalniach.

Koparki gąsienicowe

Koparki wyposażone w podłoże gąsienicowe mogą pracować w miejscach o nierównym podłożu, w terenie podmokłym lub skalistym. Gąsienice pozwalają dotrzeć w trudny teren bez przewrócenia się. Koparki gąsienicowe mogą być wyposażone w gąsienice stalowe bądź gumowe – dzięki którym nie niszczą dróg.

Koparki kołowe

Koparki wyposażone w koła mają zwiększoną mobilność, dzięki czemu szybciej poruszają się po różnych placach budowy. Można się nimi przemieszczać po drogach publicznych, dzięki czemu dojazd jest tańszy i łatwiejszy. Są one również zazwyczaj tańsze niż koparki gąsienicowe.

Podsumowanie

Decydując się na zakup maszyn budowlanych, warto postawić na sprzęt innowacyjny, wykorzystujący do pracy nowoczesną technologię. Dostępne w naszej ofercie koparki Sany są bardzo wydajne, posiadają komponenty znanych producentów takich jak Kawasaki, Yanmar czy Casappa. Dajemy aż 5 letnią gwarancję lub 10 000 MTG