Pełnowartościowy serwis maszyn budowlanych – Gorzów

Naprawa maszyn budowlanych stanowi integralną część działalności firmy Rental Serwis, oferującej swoje usługi między innymi na obszarze miasta Gorzów Wielkopolski i okolic. Naszą specjalnością są zarówno kapitalne remonty, jak również okresowe przeglądy techniczne, w ramach których dokonujemy wymiany filtrów oraz uzupełniamy płyny eksploatacyjne.

Zajmujemy się przede wszystkim kompleksową naprawą koparek, ładowarek oraz podnośników. Ponadto serwisujemy takie maszyny budowlane, jak:

  • spycharki
  • koparko-ładowarki
  • równiarki

Jako profesjonalny serwis maszyn budowlanych, możemy poszczycić się wysoce wykwalifikowaną kadrą pracowników, posiadającą wieloletnie doświadczenie w zakresie napraw maszyn budowlanych zarówno polskich, jak i międzynarodowych producentów. Dzięki dostępowi do najnowocześniejszych technologii, naszą specjalnością jest naprawa koparko-ładowarek, podnośników i wielu innych sprzętów na najwyższym poziomie.

Kompleksowa naprawa ładowarek, koparek i podnośników

Jako doświadczony serwis maszyn budowlanych, zajmujemy się naprawami sprzętów na terenie miasta Gorzów Wielkopolski i okolic.

Wykonujemy kapitalne remonty, jak i niewielkie naprawy. Dbając o potrzeby i oczekiwania klientów, oferujemy serwis koparek, ładowarek, podnośników i wielu innych sprzętów, przywracając do pełnej sprawności technicznej zarówno starsze, jak i nowsze modele urządzeń. Prowadzimy również mobilny serwis, wykonując naprawy w dowolnie wskazanym przez klienta miejscu na obszarze Gorzowa i województwa.

Korzystając z naszej praktyki i usług na najwyższym poziomie, mogą mieć Państwo pewność, że naprawa koparek, ładowarek i podnośników w Rental Serwis to gwarancja zadowolenia oraz sprawnego funkcjonowania każdej maszyny budowlanej.