Jeżeli posiadasz na wyposażeniu maszyny budowlane wyprodukowane przez Hutę Stalowa Wola (HSW) i chcesz zamówić przeznaczone do nich części, znajdziesz je w naszej ofercie. Starannie selekcjonujemy podzespoły najlepszych producentów i udostępniamy je w korzystnych cenach. Zdajemy sobie sprawę z ich istotnej roli, dlatego dokładnie weryfikujemy wszystkie proponowane elementy i mechanizmy pod kątem jakości oraz sprawności. Dzięki temu zyskujesz pewność, że ich zastosowanie przełoży się na usunięcie ewentualnych usterek i na prawidłową pracę danej maszyny. Nasza oferta obejmuje także serwis, w ramach którego wykonujemy przegląd, diagnostykę, naprawy i wymiany eksploatacyjne podzespołów oraz płynów i olejów.

Dysponujemy bogatym asortymentem do różnych urządzeń i pojazdów HSW. Huta Stalowa Wola początkowo zajmowała się wyłącznie produkcją na potrzeby sił zbrojnych, jednak pod koniec lat 60. XX wieku poszerzyła profil działalności i zaczęła wytwarzać również sprzęt budowlany, taki jak np. ładowarka Ł-534, spycharka M-3, układacz rur TD-25CS, betoniarka BEE 252 czy żuraw samochodowy Hydros304. Obecnie nie są one już wytwarzane przez Hutę Stalowa Wola, lecz pod marką Dressta, która przejęła ten dział produkcji. Części do maszyn budowlanych HSW zarówno tych wymienionych powyżej, jak i wielu innych znajdziesz w naszej ofercie.

Części do ładowarki Ł-534

Ten model wyróżnia się wszechstronnością i precyzją pracy, dlatego wciąż cieszy się dużą popularnością i często można go zobaczyć na placach budów w Polsce. Choć ładowarka Ł-534 to dość nowoczesny sprzęt, zdarzają się jego awarie, które wymagają wymiany podzespołów – jest ona konieczna również po to, żeby w ramach standardowego serwisu zadbać o bezawaryjność i wydajność działania pojazdu. Jeśli chcesz kupić części do ładowarek Stalowa Wola do tego modelu, są one dostępne w naszej ofercie.

Proponujemy podzespoły do jednostki napędowej, zawieszenia, układu hamulcowego czy kierowniczego oraz wszystkich innych mechanizmów składających się na konstrukcję tego modelu. Wiemy, jak dobierać je pod kątem konkretnego egzemplarza, w związku z czym możemy pomóc w razie ewentualnych problemów ze znalezieniem właściwego podzespołu. Wszystkie dostępne w tej kategorii części do maszyn HSW pochodzą z pewnego źródła i są gotowe do użycia.

Ładowarka Ł-34 – serwis

Poza tym, że oferujemy starannie wyselekcjonowane podzespoły do pojazdów i urządzeń wyprodukowanych przez Hutę Stalowa Wola, wykonujemy także ich serwis – ładowarka Ł-34 jest jednym z pojazdów, które obsługujemy w tym zakresie. To popularny, produkowany przez niemal 25 lat model o szerokim zastosowaniu i wysokiej wydajności, a zarazem złożonej budowie, co wiąże się z koniecznością wykonywania regularnych przeglądów, wymian i napraw. Jeśli chcesz je zlecić fachowcom, pozostajemy do Twojej dyspozycji.

Doskonale znamy konstrukcję i działanie pojazdów z tej serii i korzystamy wyłącznie ze starannie wyselekcjonowanych części do maszyn HSW, co pozwala nam świadczyć serwis ładowarek Ł-34 na najwyższym poziomie. Nasi fachowcy mają wieloletnie doświadczenie w ich obsłudze i używają nowoczesnego, specjalistycznego wyposażenia, co przekłada się na precyzję i skuteczność pracy. Zachęcamy do współpracy właścicieli sprzętu budowlanego HSW!