Jesteśmy profesjonalnym serwisem naprawczym specjalistycznych maszyn budowlanych, a także rolniczych i przemysłowych, którego warsztat wraz z siedzibą znajduje się w Szczecinie. Wśród naszych usług jest nowoczesna diagnostyka komputerowa silnika przeprowadzana przez wykwalifikowanych diagnostów z wieloletnim doświadczeniem w branży.

Zajmujemy się lokalizacją i usuwaniem usterek w koparkach, koparko-ładowarkach, podnośnikach, ładowarkach, a także żurawiach samojezdnych i gąsienicowych oraz innych pojazdach stosowanych w budownictwie. Zaufały nam już tysiące fachowców, gdyż stawiamy na rzetelność i uczciwość, a poza tym, po prostu kochamy to, co robimy!

Zatrudniamy wykwalifikowanych pracowników, a każdy pracujący u nas profesjonalny diagnosta komputerowy jest regularnie wysyłany na szkolenia podnoszące jego kwalifikacje. Dzięki temu jesteśmy w stanie podjąć się pracy z maszynami dowolnej marki, zarówno nowoczesnymi konstrukcjami, jak i starszymi modelami mającymi interfejs diagnostyczny.

Wykonujemy również usługi związane z kompleksowym diagnozowaniem zaawansowanych układów hydraulicznych i pneumatycznych sterowanych elektronicznie przez nowoczesne mikroprocesory. Mamy też profesjonalny warsztat, gdzie spotkasz mechaników, przed którymi nowoczesne maszyny nie kryją żadnych tajemnic czy błędów – poradzą sobie z każdą usterką!

Podstawowa diagnostyka komputerowa

W podstawowym modelu diagnostyka komputerowa polega na sprawdzeniu parametrów pracy maszyny budowlanej poprzez podłączenie do niej odpowiedniego interfejsu – zazwyczaj poprzez komputer pokładowy – i odczytanie wszystkich dostępnych danych, wśród których są również informacje o błędach.

W zależności od pojazdu i oprogramowania, jakim dysponujemy, możemy w ten sposób precyzyjnie i szybko zlokalizować usterkę. Jednocześnie diagnosta komputerowy może porównać otrzymane wyniki ze wzorcowymi, podanymi w dokumentacji serwisowej udostępnianej przez producenta.

Zaletą usługi jest fakt, iż jest ona nieinwazyjna i nie wymaga demontażu podzespołów. Ingerencja w mechanikę zachodzi, dopiero gdy znajdziemy potencjalne źródło problemów z maszyną budowlaną. Dzięki precyzyjnie przeprowadzonemu badaniu jesteś w 100% pewien, że ominie Cię konieczność ponoszenia kosztów za zbędne wymiany części, które nie są przyczyną usterki. Twoje zaufanie jest dla nas ważniejsze od pieniędzy!

Szczegółowa diagnostyka komputerowa

Jeżeli zachodzi potrzeba lub po prostu nas o to poprosisz, to możliwa jest również bardziej szczegółowa diagnostyka komputerowa, podczas której wykwalifikowany diagnosta sprawdza pojazd zarówno w stanie spoczynku, jak i w trakcie testów dynamicznych, czyli jazdy po specjalnie przygotowanym do celów badań placu manewrowym obok warsztatu.

Zaawansowane czynności diagnostyczne są przydatne wówczas, gdy podstawowy proces nie przynosi rezultatów, a ewentualna ingerencja w mechanikę maszyny budowlanej również nie pozwala na usunięcie usterki. Dzięki temu możemy zwiększyć precyzję działania.

Jeżeli szukasz firmy, które zajmuje się odczytywaniem i rozszyfrowywaniem kodów błędów, badaniami diagnostycznymi oraz wszelkiego rodzaju czynnościami związanymi z profesjonalną diagnostyką komputerową pojazdów budowlanych – po prostu do nas zadzwoń! Zapewniamy szybką lokalizację źródła awarii, a nasz warsztat ekspresowo przywróci Twoją maszynę do prawidłowego funkcjonowania.