sany-logo-vector
 • Klimatyzacja
 • linia szybkozłącza
 • 2 prop. Obwody sterujące na joysticku
 • Pneumatyczny fotel
 • Silnik YANMAR 4TNV98CT-VS Y
 • Moc 53.7 kW / 2 100 rpm
 • Pojemność łyżki 0,28 m3
 • Masa operacyjna 8 800 kg

WYDAJNOŚĆ, NA KTÓREJ MOŻESZ POLEGAĆ

Koparka z krótkim tyłem SY80U jest dostosowana do wymogów ciężkiej codziennej pracy na placu budowy. Demonstruje swoją imponującą wszechstronność podczas kopania, załadunku i kruszenia – a jego zwinność jest widoczna dzięki obrotowemu wysięgnikowi i koncepcji krótkiego ogona. Oprócz kompaktowej konstrukcji imponuje pierwszorzędnymi osiągami, niskim zużyciem paliwa i wyjątkowy komfort użytkowania.

Specyfikacja techniczna

Ciężar roboczy 8800 kg
Objętość łyżki 0.28 m³
Całkowita długość 6500 mm
Całkowita szerokość 2220 mm
Całkowita wysokość 2550 mm
Moc 53.7 kW / 2100 ob./min
Maksymalna głębokość kopania 4535 mm
Maksymalny zasięg 7290 mm
Min. Promień obrotu 2435 mm
Siła odspajania łyżki ISO 72.7 kN
Siła odspajania ramienia ISO 40.5  kN
Maksymalny przepływ oleju 1×193.2 l/min

Koparka SANY SY80U to niewielka maszyna produkcji SANY, jednej z największych na świecie firm produkujących sprzęt budowlany. SANY znana jest ze swojej niezawodności, wydajności i wszechstronności, co czyni ją atrakcyjnym wyborem dla wielu firm budowlanych.

SANY SY80U jest koparką gąsienicową ‒ szerokie gąsienice zapewniają stabilność i sprawiają, że maszyna radzi sobie nawet w niesprzyjających warunkach. Jest to szczególnie ważne w przypadku błotnistych, nierównych terenów.

Koparka wyposażona jest w silnik o mocy 58,2 KM, co gwarantuje doskonałą wydajność w różnych zastosowaniach. Jest także wyposażona w system hydrauliczny o wysokiej wydajności, który zapewnia precyzyjne sterowanie i sprawność działania. Pojemność ładowania wynosi około 0,28 m3, a maksymalna głębokość kopania to 4,285 m, co pozwala na efektywne wykonywanie różnorodnych prac ziemnych.

Koparka SANY SY80U – zalety

Cecha, która wyróżnia SANY SY80U, to jej kompaktowe rozmiary. Jest mniejsza od większości koparek tej samej klasy. Dzięki temu, maszyna jest idealna, gdy przestrzeń pracy jest ograniczona.

Koparka to także gwarancja komfortu operatora. Duża przestrzeń, dobra widoczność i ergonomiczny układ sterowania z pewnością zostaną docenione.

SANY SY80U wyposażona jest także w szereg funkcji bezpieczeństwa, takich jak blokada hydrauliczna, system monitoringu maszyny, a także osłony i barierki ochronne. Te cechy czynią ją bezpieczną maszyną do użytku w różnych środowiskach pracy.

Podsumowując, SANY SY80U to niezawodna, wydajna i wszechstronna koparka. Jej kompaktowe wymiary, wysoka wydajność i zaawansowane funkcje bezpieczeństwa czynią ją doskonałym wyborem dla firm budowlanych, które potrzebują maszyny o wysokiej wydajności.

W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu.

OGROMNA WSZECHSTRONNOŚĆ

Wiele komponentów, które umożliwiają elastyczne zastosowanie, jest już standardowo dostarczanych fabrycznie. Mocowanie szybkozłącza hydraulicznego jest już przygotowane.

Standardowe wyposażenie

KOMFORT OBSŁUGI / KABINA

 • Podłokietniki (regulowane)
 • Dodatkowy obwód sterujący na joysticku

BEZPIECZEŃSTWO

 • Główny wyłącznik prądu
 • Alarm podróżny
 • Zamykany wlew paliwa

SPRZĘT ROBOCZY

 • Regulacja przepływu dla szybkozłącza
 • Osłona siłownika

OŚWIETLENIE ROBOCZE

 • Światła przednie (LED)

PODWOZIE

 • Podwozie z regulacją szerokości
 • Zawory bezpieczeństwa na siłownikach
 • Gumowe gąsienice
 • Otwory/ pętle do mocowania

Formularz kontaktowy

  Administratorem Państwa danych osobowych podanych w poniższym formularzu jest Rental Serwis Robert Pankowski - Jankowski z siedzibą w Będgoszczy nr 18, 74-202 Bielice, NIP: 8521631641. Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu zawarcia i realizacji umowy, obsługi serwisowej, obsługi reklamacji, dochodzenia roszczeń oraz w celach archiwizacyjnych (podanie danych w powyższych celach jest obowiązkowe), a także za Państwa zgodą - w celu przesyłania informacji handlowych w ramach marketingu bezpośredniego. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, żądania ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia. Państwa dane będą udostępniane podmiotom współpracującym z administratorem wyłącznie w celu realizacji umowy i roszczeń z niej wynikających. Przysługuje Państwu prawo wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych gdy uznają Państwo, iż przetwarzanie Państwa danych osobowych, narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. i/lub ustawy o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 roku. Państwa dane osobowe przechowywane będą przez okres niezbędny dla prawidłowego wykonania celów określonych powyżej, nie dłużej jednak niż przez 10 lat. Podstawą prawną przetwarzania Państwa danych przez administratora w celu marketingu bezpośredniego, jest prawnie uzasadniony interes administratora. Z kolei podstawą prawną przetwarzania danych w celu przesyłania informacji handlowych jest Państwa zgoda, która może zostać w każdej chwili cofnięta. Państwa dane przetwarzane będą również w sposób automatyczny w tym w formie profilowania przy czym, nie będzie to wywoływać wobec Państwa żadnych skutków prawnych czy wpływać na Państwa sytuację.