Logo Kubota

Prowadzimy autoryzowany serwis maszyn budowlanych Kubota na terenie Szczecina. Zapewniamy fachowe wsparcie i wiedzę doświadczonych serwisantów. Dzięki temu, że mamy własny magazyn, części zamienne są dostępne przez cały czas, co przyspiesza naprawę.

Korzystamy z nowoczesnych narzędzi i specjalistycznych przyrządów pomiarowych oraz diagnostycznych, a nasi technicy stale podnoszą swoje umiejętności na szkoleniach branżowych. Pozwala to na ekspresowe wykrywanie źródła awarii urządzeń i szybkie usuwanie usterek.

Profesjonalne rozwiązania japońskiej marki są stosowane w wielu gałęziach gospodarki, m.in. budownictwie, rolnictwie, leśnictwie i przemyśle. Głównym obszarem naszych działań jest naprawa i serwisowanie maszyn budowlanych Kubota, jeżeli jednak szukasz pomocy w kwestii awarii ciągnika, traktora lub innego sprzętu – również zapraszamy do kontaktu.

Mamy odpowiednią autoryzację, co oznacza, że możemy dokonywać okresowych przeglądów gwarancyjnych jako Autoryzowany Punkt Serwisowy. W naszej ofercie są również części do silników japońskiej marki. Gwarantujemy najwyższą jakość świadczonych usług.

Naprawy gwarancyjne maszyn budowlanych Kubota

Jesteśmy profesjonalnym warsztatem zajmującym się kompleksowo usterkami dowolnego rodzaju. Możesz się do nas zgłosić zarówno z problemem natury mechanicznej, jak i w przypadku awarii instalacji elektrycznej czy pneumatycznej Twojej maszyny budowlanej. Podejmiemy się usunięcia usterek związanych z takimi układami jak:

  • chwytaki,
  • łyżki,
  • nożyce,
  • silniki spalinowe,
  • młoty hydrauliczne,
  • hydraulika siłowa,
  • pompy.

Jako autoryzowany serwis Kubota oferujemy także naprawy pojazdów tego producenta. Nasi technicy mają dostęp do specjalistycznej dokumentacji serwisowej, dzięki czemu do każdego zlecenia podchodzą zgodnie z najlepszymi praktykami branżowymi. W związku z tym, jeśli Twoje maszyny potrzebują profesjonalnego serwisu, zgłoś się do nas!

Jeżeli szukasz wykonawcy profesjonalnych i skomplikowanych usług z zakresu remontów silników, modernizacji siłowników czy regeneracji elementów maszyn budowlanych, to nie wahaj się skorzystać z naszego doświadczenia i skontaktuj się z nami!

Profesjonalny serwis Kubota w Szczecinie

Nasza firma prowadzi profesjonalny serwis produktów marki Kubota w Szczecinie. Oferujemy naprawy i usuwanie awarii żurawi samojezdnych i gąsienicowych, a także ładowarek, koparek i koparko-ładowarek oraz specjalistycznego osprzętu do nich.

Jesteśmy zespołem doświadczonych inżynierów i serwisantów, który zajmuje się zarówno nowoczesnymi konstrukcjami japońskiego producenta maszyn budowlanych, jak i starszymi modelami pojazdów. Zapewniamy fachowe doradztwo w czynnościach serwisowych.

Warto skorzystać z naszych usług, gdyż regularne przeglądy techniczne przeprowadzane przez autoryzowany punkt serwisowy gwarantują bezawaryjną pracę pojazdów w ciężkich warunkach. Jednocześnie przyczyniają się do wydłużenia żywotności ich podzespołów.

Bazujemy na wiedzy i doświadczeniu naszych pracowników, a zarazem dokumentacji serwisowej dostarczanej przez producenta. Jeżeli więc szukasz profesjonalnego serwisu dla swoich koparek, ciągników, ładowarek i żurawi samojezdnych – skorzystaj z naszych usług!

Silnik KubotaSilnik firmy Kubota