tulejowanie

PROFESJONALNA NAPRAWA OTWORÓW
Tulejowanie, napawanie, regeneracja

Ekspresowa naprawa wybitych otworów w maszynach budowlanych i rolniczych. Usługę wykonujemy zarówno w naszych halach, jak i bezpośrednio na miejscu – u klienta. Dzięki nowoczesnym i mobilnym urządzeniom do tulejowania, nasze ekipy mogą również pracować bezpośrednio na miejscu awarii.

WYTACZANIE OTWORÓW

TULEJOWANIE

WYMIANA SWORZNI

USUWANIE LUZÓW

NAPRAWA GNIAZD POD ŁOŻYSKA

Średnica obrabianych otworów wynosi od 30mm do 600mm

Świadczymy specjalistyczne i kompleksowe usługi w zakresie tulejowania oraz wytaczania otworów, regenerując i naprawiając nawet silnie wybite otwory. Przywracamy nominalne wymiary uszkodzonych otworów, zajmując się również usuwaniem luzów, dorabianiem tulei, a także dorabianiem nietypowych sworzni wraz z systemami smarującymi.

tulejowanie
realizacje
realizacje
O nas

MOBILNI I PROFESJONALNI

Zaufaj fachowcom

Oferujemy szeroki zakres usług związanych z mobilną obróbką mechaniczną. Nasza oferta obejmuje kompleksowe działania związane z tulejowaniem i roztaczaniem otworów u klienta, które wykonujemy sprawnie, fachowo oraz terminowo.

Dzięki innowacyjnym przenośnym wytaczarkom i urządzeniom naprawczym, jesteśmy w stanie wykonać wytaczanie otworów w najróżniejszych modelach maszyn budowlanych oraz rolniczych.

Średnica obrabianych otworów wynosi od 30mm do 600mm.

O nas

Szybki kontakt

+48 601 220 918

Wyceny i zapytania

biuro@rental-serwis.pl

Poniedziałek-Piątek

8:00-16:00

Film

Film