Wydajny i niezawodny

≥ 18 ≤ 25 Ton

Przeznaczony do maszyn operacyjnych od 18 do 25 ton, jest w stanie zapewnić wysoką wydajność i zaspokoić potrzeby pracy w różnych obszarach.
Duża siła zacisku i bardzo precyzyjne ruchy sprawiają, że nadaje się na każdy rodzaj placu budowy i jest niezbędny do sortowania materiałów o różnych kształtach i wadze przy zachowaniu całkowitego bezpieczeństwa.

MODELE CIĘŻAR ŁADOWNOŚĆ (KLESZCZE ZAMKNIĘTE) OBRÓT PRZEPŁYW OLEJU PRZY OBROCIE CIŚNIENIE OBROTU CIŚNIENIE OLEJU (OTWARTY/ZAMKNIĘTY) PRZEPŁYW OLEJU (OTWARTY/ZAMKNIĘTY)
MB-G1000 1,62 Ton 0,44 m3 / 440 L 360° 40 – 70 l/min. > 220 bar 300 – 400 bar 70 l/min.

Wartość przepływu oleju musi być osiągnięta jednocześnie z wymaganym ciśnieniem roboczym.

Formularz kontaktowy

    Administratorem Państwa danych osobowych podanych w poniższym formularzu jest Rental Serwis Robert Pankowski - Jankowski z siedzibą w Będgoszczy nr 18, 74-202 Bielice, NIP: 8521631641. Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu zawarcia i realizacji umowy, obsługi serwisowej, obsługi reklamacji, dochodzenia roszczeń oraz w celach archiwizacyjnych (podanie danych w powyższych celach jest obowiązkowe), a także za Państwa zgodą - w celu przesyłania informacji handlowych w ramach marketingu bezpośredniego. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, żądania ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia. Państwa dane będą udostępniane podmiotom współpracującym z administratorem wyłącznie w celu realizacji umowy i roszczeń z niej wynikających. Przysługuje Państwu prawo wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych gdy uznają Państwo, iż przetwarzanie Państwa danych osobowych, narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. i/lub ustawy o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 roku. Państwa dane osobowe przechowywane będą przez okres niezbędny dla prawidłowego wykonania celów określonych powyżej, nie dłużej jednak niż przez 10 lat. Podstawą prawną przetwarzania Państwa danych przez administratora w celu marketingu bezpośredniego, jest prawnie uzasadniony interes administratora. Z kolei podstawą prawną przetwarzania danych w celu przesyłania informacji handlowych jest Państwa zgoda, która może zostać w każdej chwili cofnięta. Państwa dane przetwarzane będą również w sposób automatyczny w tym w formie profilowania przy czym, nie będzie to wywoływać wobec Państwa żadnych skutków prawnych czy wpływać na Państwa sytuację.