Autoryzowany dealer SANY

Chwytak sortujący do mini koparek

≥ 2,4 ≤ 4 Ton

Niezwykle kompaktowy i precyzyjny, nowy chwytak sortujący MB-G400 do mini-koparek o masie od 2,4 do 4 ton został zaprojektowany tak, aby ułatwić pracę na placu budowy, w każdym obszarze zastosowań. W rzeczywistości jest to idealny osprzęt do przenoszenia pni drzew, kamieni, gruzu, pali; układania kamieni na suche kamienne ściany, oczyszczania pól z gałęzi…
Rozwarcie kleszczy jest bardzo szerokie, co pozwala mu chwytać i przenosić materiały o dużych rozmiarach;  zawór zapobiegajacy wypadaniu materiału gwarantuje maksymalne bezpieczeństwo; silent block pozwala na pracę nawet w miejscach, gdzie hałas musi być utrzymywany pod kontrolą; części zużywalne wykonane są z Hardoxu; jest przygotowany do montażu zestawu elektrycznego do pracy na dwa przewody, co pozwala na pracę z obrotem 360° nawet w przypadku koparek, które posiadają tylko system dwuprzewodowy ; wymienne przeciwostrze może być odwrócone o 180 st. w celu przedłużenia żywotności ostrzy; jest dostępny w dwóch wersjach, z obrotem lub bez.

MODELE CIĘŻAR ŁADOWNOŚĆ (KLESZCZE ZAMKNIĘTE) OBRÓT PRZEPŁYW OLEJU PRZY OBROCIE CIŚNIENIE OBROTU CIŚNIENIE OLEJU (OTWARTY/ZAMKNIĘTY) PRZEPŁYW OLEJU (OTWARTY/ZAMKNIĘTY)
MB-G400 S4 0,2 ton 0,07 m³ 360° 130 – 170 bar 08-12 l/min 180 – 220 bar 20 – 25 l/min

Wartość przepływu oleju musi być osiągnięta jednocześnie z wymaganym ciśnieniem roboczym.

Formularz kontaktowy

    Administratorem Państwa danych osobowych podanych w poniższym formularzu jest Rental Serwis Robert Pankowski - Jankowski z siedzibą w Będgoszczy nr 18, 74-202 Bielice, NIP: 8521631641. Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu zawarcia i realizacji umowy, obsługi serwisowej, obsługi reklamacji, dochodzenia roszczeń oraz w celach archiwizacyjnych (podanie danych w powyższych celach jest obowiązkowe), a także za Państwa zgodą - w celu przesyłania informacji handlowych w ramach marketingu bezpośredniego. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, żądania ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia. Państwa dane będą udostępniane podmiotom współpracującym z administratorem wyłącznie w celu realizacji umowy i roszczeń z niej wynikających. Przysługuje Państwu prawo wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych gdy uznają Państwo, iż przetwarzanie Państwa danych osobowych, narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. i/lub ustawy o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 roku. Państwa dane osobowe przechowywane będą przez okres niezbędny dla prawidłowego wykonania celów określonych powyżej, nie dłużej jednak niż przez 10 lat. Podstawą prawną przetwarzania Państwa danych przez administratora w celu marketingu bezpośredniego, jest prawnie uzasadniony interes administratora. Z kolei podstawą prawną przetwarzania danych w celu przesyłania informacji handlowych jest Państwa zgoda, która może zostać w każdej chwili cofnięta. Państwa dane przetwarzane będą również w sposób automatyczny w tym w formie profilowania przy czym, nie będzie to wywoływać wobec Państwa żadnych skutków prawnych czy wpływać na Państwa sytuację.