Zwinny i wszechstronny

≥ 3 ≤ 6 Ton

Chwytak sortujący MB-G450 pracuje na midi koparkach od 3 do 6 ton i może być używany do przenoszenia materiałów o różnych rozmiarach i kształtach. Dostosowany do montażu zestawu elektrycznego o funkcjonalności dwururowej, który pozwala na pracę z ruchem obrotowym 360° nawet z koparkami midi.
Posiada bardzo szerokie otwarcie szczęk, dzięki czemu jest w stanie chwytać i przenosić nawet duże materiały, jest wyposażony w wymienną krawędź przeciwtnącą, którą można odwrócić do góry nogami, aby przedłużyć żywotność ostrzy oraz zawór zapobiegający wypadaniu materiału.

MODELE CIĘŻAR ŁADOWNOŚĆ (KLESZCZE ZAMKNIĘTE) OBRÓT PRZEPŁYW OLEJU PRZY OBROCIE CIŚNIENIE OBROTU CIŚNIENIE OLEJU (OTWARTY/ZAMKNIĘTY) PRZEPŁYW OLEJU (OTWARTY/ZAMKNIĘTY)
MB-G450 S4 0,288 ton 0,1 m³ 360° 150 – 200 bar 01-10 l/min 180 – 220 bar 20 – 30 l/min

Wartość przepływu oleju musi być osiągnięta jednocześnie z wymaganym ciśnieniem roboczym.

Formularz kontaktowy

    Administratorem Państwa danych osobowych podanych w poniższym formularzu jest Rental Serwis Robert Pankowski - Jankowski z siedzibą w Będgoszczy nr 18, 74-202 Bielice, NIP: 8521631641. Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu zawarcia i realizacji umowy, obsługi serwisowej, obsługi reklamacji, dochodzenia roszczeń oraz w celach archiwizacyjnych (podanie danych w powyższych celach jest obowiązkowe), a także za Państwa zgodą - w celu przesyłania informacji handlowych w ramach marketingu bezpośredniego. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, żądania ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia. Państwa dane będą udostępniane podmiotom współpracującym z administratorem wyłącznie w celu realizacji umowy i roszczeń z niej wynikających. Przysługuje Państwu prawo wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych gdy uznają Państwo, iż przetwarzanie Państwa danych osobowych, narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. i/lub ustawy o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 roku. Państwa dane osobowe przechowywane będą przez okres niezbędny dla prawidłowego wykonania celów określonych powyżej, nie dłużej jednak niż przez 10 lat. Podstawą prawną przetwarzania Państwa danych przez administratora w celu marketingu bezpośredniego, jest prawnie uzasadniony interes administratora. Z kolei podstawą prawną przetwarzania danych w celu przesyłania informacji handlowych jest Państwa zgoda, która może zostać w każdej chwili cofnięta. Państwa dane przetwarzane będą również w sposób automatyczny w tym w formie profilowania przy czym, nie będzie to wywoływać wobec Państwa żadnych skutków prawnych czy wpływać na Państwa sytuację.