Dysponujesz produkowaną w Polsce ładowarką kołową Fadroma Ł34 i zamierzasz zlecić jej serwis? W takim razie zachęcamy do współpracy! Nasz zespół składa się z wysoko wykwalifikowanych fachowców wyspecjalizowanych w diagnostyce, przeglądach i naprawach różnego rodzaju urządzeń oraz maszyn budowlanych. Gwarantujemy precyzję i profesjonalizm świadczonych usług, dzięki czemu zyskujesz pewność, że wszelkie czynności zostaną wykonane w sposób prawidłowy i skuteczny.

Fadroma Ł34 w rękach fachowców

Produkowana przez prawie 25 lat w Hucie Stalowa Wola i sprzedana w łącznej liczbie ok. 20 tys. egzemplarzy ładowarka kołowa Fadroma Ł34 wciąż jest popularnym sprzętem na polskich budowach. Z racji swojego wieku wymaga jednak regularnego serwisu, który możesz zlecić naszym specjalistom. W jego ramach wykonujemy m.in. przegląd pojazdu – sprawdzamy jego układy, mechanizmy i podzespoły, aby zweryfikować poprawność ich działania. W razie potrzeby naprawiamy usterki i usuwamy awarie, a także wymieniamy części eksploatacyjne oraz uzupełniamy płyny i oleje.

Nasze usługi obejmują zarówno niewielkie naprawy, jak i kompleksowe remonty generalne. Dysponujemy też wyposażeniem, które pozwala na skuteczną regenerację podzespołów i przywrócenie ich do pełnej sprawności – mowa m.in. o siłownikach, pompach, zaworach, skrzyniach biegów czy sprężarkach. Pod względem finansowym często bardziej opłaca się ich odnowienie i renowacja niż kupno nowych. Jeśli decydujesz się na wymianę podzespołów, również zapewnimy Ci pełne wsparcie w ramach serwisu ładowarki Fadroma Ł34.

Serwis Fadroma Ł34 – przegląd, naprawa i czynności eksploatacyjne

Mamy dostęp do wysokiej jakości części zamiennych, które zapewniają prawidłową pracę poszczególnych układów i mechanizmów przez maksymalnie długi czas. Znamy wszystkie szczegóły konstrukcji popularnej maszyny polskiego producenta i wiemy, jak zapewnić jej optymalny, idealny stan techniczny, który pozwala na wydajne korzystanie z jej bogatych funkcji. Świadczymy usługi na rzecz przedsiębiorstw budowlanych, firm leasingujących sprzęt i wypożyczalni, które zajmują się jego wynajmem. Z nami zyskujesz gwarancję, że Fadroma Ł34 będzie działała bezawaryjnie i efektywnie. Serdecznie zapraszamy do współpracy!