UNIWERSALNA FREZARKA

≥ 3,5 ≤ 11 Ton ≥ 3,5 ≤ 11 Ton

Nowa MB-R500 jest najmniejszą frezarką wśród produktów firmy MB Crusher. Waży zaledwie 300 kg i montowana jest na mini i midi koparkach o nośności od 3,5 do 11 ton, na miniładowarkach i koparko-ładowarkach o nośności od 3,5 ton. 
Jej wydajna głowica o średnicy 500 mm frezuje z niezwykłą precyzją. Bęben maszyny można wymienić na budowie w czasie  krótszym niż jedna godzina, bez konieczności transportu frezarki do specjalistycznego warsztatu. 
Jest ona prosta w obsłudze i ułatwia pracę na różnych budowach, w szczególności tam, gdzie wymagana jest znaczna precyzja.

MODELE CIĘŻAR SZEROKOŚĆ FREZOWANIA SIŁA WYBIERANIA PRĘDKOŚĆ/MIN. (MIN/MAX) WYJŚCIOWY MOMENT OBROTOWY CIŚNIENIE PRZECIWCIŚNIENIE PRZEPŁYW OLEJU ŚREDNICA GŁOWICY (Z BOKU)
MB-R500 0,3 Ton 450mm 19600N 80 – 120 rpm 5000 Nm 300 – 350 bar < 4 bar 60 – 120 l/min 500 mm

Wartość przepływu oleju musi być osiągnięta jednocześnie z wymaganym ciśnieniem roboczym.

Formularz kontaktowy

    Administratorem Państwa danych osobowych podanych w poniższym formularzu jest Rental Serwis Robert Pankowski - Jankowski z siedzibą w Będgoszczy nr 18, 74-202 Bielice, NIP: 8521631641. Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu zawarcia i realizacji umowy, obsługi serwisowej, obsługi reklamacji, dochodzenia roszczeń oraz w celach archiwizacyjnych (podanie danych w powyższych celach jest obowiązkowe), a także za Państwa zgodą - w celu przesyłania informacji handlowych w ramach marketingu bezpośredniego. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, żądania ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia. Państwa dane będą udostępniane podmiotom współpracującym z administratorem wyłącznie w celu realizacji umowy i roszczeń z niej wynikających. Przysługuje Państwu prawo wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych gdy uznają Państwo, iż przetwarzanie Państwa danych osobowych, narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. i/lub ustawy o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 roku. Państwa dane osobowe przechowywane będą przez okres niezbędny dla prawidłowego wykonania celów określonych powyżej, nie dłużej jednak niż przez 10 lat. Podstawą prawną przetwarzania Państwa danych przez administratora w celu marketingu bezpośredniego, jest prawnie uzasadniony interes administratora. Z kolei podstawą prawną przetwarzania danych w celu przesyłania informacji handlowych jest Państwa zgoda, która może zostać w każdej chwili cofnięta. Państwa dane przetwarzane będą również w sposób automatyczny w tym w formie profilowania przy czym, nie będzie to wywoływać wobec Państwa żadnych skutków prawnych czy wpływać na Państwa sytuację.