Szczypce tnące umożliwiają ścinanie delikatnego drewna i krzewów . Dodatkowo istnieje możliwość pobrania lub. manipulacja kłodami . W rezultacie mogą być również używane do mediów .

Szczypce tnące RK250 mogą być instalowane na przyczepach leśnych, koparkach lub dźwigach i mogą być używane do aranżacji większych powierzchni. Nóż wykonany jest z materiału Hardox .

  • RK250K – do żurawi leśnych
  • RK250B – do koparek
  • Nóż wykonany z materiału Hardox

 

GŁOWICA UNIFOREST RK
Model RK 250 B RK 250 K
Maksymalna średnica (chwytanie) 1000 mm 1000 mm
Minimalna średnica (chwytanie) 50 mm 50 mm
Maksymalna  średnica cięcia, drewno miękkie      250 ⌀ 250 ⌀
Maksymalna średnica cięcia, drewno twarde 200 ⌀ 200 ⌀
Waga 220 kg 220 kg
Przepływ oleju 40 – 80l/min 40 – 80l/min
Maksymalne ciśnienie 190 – 240 bar 190 – 240 bar

Formularz kontaktowy

    Administratorem Państwa danych osobowych podanych w poniższym formularzu jest Rental Serwis Robert Pankowski - Jankowski z siedzibą w Będgoszczy nr 18, 74-202 Bielice, NIP: 8521631641. Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu zawarcia i realizacji umowy, obsługi serwisowej, obsługi reklamacji, dochodzenia roszczeń oraz w celach archiwizacyjnych (podanie danych w powyższych celach jest obowiązkowe), a także za Państwa zgodą - w celu przesyłania informacji handlowych w ramach marketingu bezpośredniego. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, żądania ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia. Państwa dane będą udostępniane podmiotom współpracującym z administratorem wyłącznie w celu realizacji umowy i roszczeń z niej wynikających. Przysługuje Państwu prawo wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych gdy uznają Państwo, iż przetwarzanie Państwa danych osobowych, narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. i/lub ustawy o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 roku. Państwa dane osobowe przechowywane będą przez okres niezbędny dla prawidłowego wykonania celów określonych powyżej, nie dłużej jednak niż przez 10 lat. Podstawą prawną przetwarzania Państwa danych przez administratora w celu marketingu bezpośredniego, jest prawnie uzasadniony interes administratora. Z kolei podstawą prawną przetwarzania danych w celu przesyłania informacji handlowych jest Państwa zgoda, która może zostać w każdej chwili cofnięta. Państwa dane przetwarzane będą również w sposób automatyczny w tym w formie profilowania przy czym, nie będzie to wywoływać wobec Państwa żadnych skutków prawnych czy wpływać na Państwa sytuację.