RK260 to nowa, ulepszona wersja szczypiec tnących. Ścinanie małych drzew i gałęzi, czyszczenie nasypów i manipulowanie kłodami są jeszcze łatwiejsze, ponieważ ten model szczypiec tnących zawiera również chwytaki zbierające.

B – Głowica montowana bezpośrednio na koparce za pomocą adaptera

BZ – Głowica montowana bezpośrednio na koparce za pomocą adaptera  z systemem pakietującym

BR –  Głowica montowana bezpośrednio na koparce za pomocą adaptera z rotatorem

BRZ – Głowica montowana bezpośrednio na koparce za pomocą adaptera z rotatorem i systemem pakietującym

 

Szczypce tnące RK260 można zamontować na koparkach i wykorzystać do aranżacji większych powierzchni. Nóż wykonany jest z materiału Hardox

 

  • Większa siła chwytania i cięcia
  • Wykonane w 100% z Nicrodur
  • Wyższa produktywność
  • Niska konsumpcja
  • Łatwiejsza i szybsza instalacja
  • Możliwe zaciski zbiorcze
  • Długa żywotność

Formularz kontaktowy

    Administratorem Państwa danych osobowych podanych w poniższym formularzu jest Rental Serwis Robert Pankowski - Jankowski z siedzibą w Będgoszczy nr 18, 74-202 Bielice, NIP: 8521631641. Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu zawarcia i realizacji umowy, obsługi serwisowej, obsługi reklamacji, dochodzenia roszczeń oraz w celach archiwizacyjnych (podanie danych w powyższych celach jest obowiązkowe), a także za Państwa zgodą - w celu przesyłania informacji handlowych w ramach marketingu bezpośredniego. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, żądania ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia. Państwa dane będą udostępniane podmiotom współpracującym z administratorem wyłącznie w celu realizacji umowy i roszczeń z niej wynikających. Przysługuje Państwu prawo wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych gdy uznają Państwo, iż przetwarzanie Państwa danych osobowych, narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. i/lub ustawy o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 roku. Państwa dane osobowe przechowywane będą przez okres niezbędny dla prawidłowego wykonania celów określonych powyżej, nie dłużej jednak niż przez 10 lat. Podstawą prawną przetwarzania Państwa danych przez administratora w celu marketingu bezpośredniego, jest prawnie uzasadniony interes administratora. Z kolei podstawą prawną przetwarzania danych w celu przesyłania informacji handlowych jest Państwa zgoda, która może zostać w każdej chwili cofnięta. Państwa dane przetwarzane będą również w sposób automatyczny w tym w formie profilowania przy czym, nie będzie to wywoływać wobec Państwa żadnych skutków prawnych czy wpływać na Państwa sytuację.