≥ 8 ≤ 9 Ton ≥ 5 ≤ 10 Ton

Waży 480 kg i nadaje się do midikoparek o masie od 5 do 10 ton, koparko-ładowarek o masie od 8 do 9 ton i ładowarek o masie od 4 do 5 ton.
Cechy:
– Optymalna geometria do zbierania i przetwarzania materiału.
– Złącze znajduje się w centralnej części maszyny i jest położone niżej niż reszta konstrukcji, co oznacza mniejsze zużycie obudowy, większą zwrotność i bardziej precyzyjne sterowanie obróbką. Łyżka została zaprojektowanya z myślą o wysokiej wydajności.
– Większa ochrona przekładni dzięki stałej konstrukcji, która pozwala tym delikatnym częściom maszyny pozostać szczelnie zamkniętym i odizolowanym od wnikania potencjalnie szkodliwych materiałów (piasek, ziemia, itp.).
– Spawane osłony z tyłu maszyny, zapewniają dodatkową ochronę śrub i obudów bocznych.
– Rotory są łatwo wymienialne na miejscu przez samego operatora.
– Konserwacja jest prosta i może być przeprowadzana bezpośrednio na miejscu.
– W zestawie znajduje się stojak na rotory.
Przenośniki zostały zaprojektowane w taki sposób, aby umożliwić lepsze przesuwanie się materiału w kierunku rotorów, a tym samym zapewnić większą wydajność.

MODELE CIĘŻAR ŁADOWNOŚĆ CIŚNIENIE PRZEPŁYW OLEJU
MB-HDS212 1,058 ton 0.20 m³ 2,901 – 3,626 bar 20 – 26 l/min

Wartość przepływu oleju musi być osiągnięta jednocześnie z wymaganym ciśnieniem roboczym.

Formularz kontaktowy

    Administratorem Państwa danych osobowych podanych w poniższym formularzu jest Rental Serwis Robert Pankowski - Jankowski z siedzibą w Będgoszczy nr 18, 74-202 Bielice, NIP: 8521631641. Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu zawarcia i realizacji umowy, obsługi serwisowej, obsługi reklamacji, dochodzenia roszczeń oraz w celach archiwizacyjnych (podanie danych w powyższych celach jest obowiązkowe), a także za Państwa zgodą - w celu przesyłania informacji handlowych w ramach marketingu bezpośredniego. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, żądania ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia. Państwa dane będą udostępniane podmiotom współpracującym z administratorem wyłącznie w celu realizacji umowy i roszczeń z niej wynikających. Przysługuje Państwu prawo wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych gdy uznają Państwo, iż przetwarzanie Państwa danych osobowych, narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. i/lub ustawy o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 roku. Państwa dane osobowe przechowywane będą przez okres niezbędny dla prawidłowego wykonania celów określonych powyżej, nie dłużej jednak niż przez 10 lat. Podstawą prawną przetwarzania Państwa danych przez administratora w celu marketingu bezpośredniego, jest prawnie uzasadniony interes administratora. Z kolei podstawą prawną przetwarzania danych w celu przesyłania informacji handlowych jest Państwa zgoda, która może zostać w każdej chwili cofnięta. Państwa dane przetwarzane będą również w sposób automatyczny w tym w formie profilowania przy czym, nie będzie to wywoływać wobec Państwa żadnych skutków prawnych czy wpływać na Państwa sytuację.