≥ 7 ≤ 11 Ton ≥ 7 ≤ 11 Ton
≥ 4.5 ≤ 10 Ton

Waga 1 tona, ładowność 0,6 m3  – uniwersalny i niezawodny element wyposażenia: firma MB Crusher przedstawiła na targach Bauma 2022 nową łyżkę rozdrabniająco – sortującą MB-HDS220,   przeznaczoną do ładowarek i skid steer o masie od 4,5 do 11 ton.
 
Praktyczność, niezawodność i wydajność na budowie
 
Kompaktowa, wszechstronna i niezwykle zwrotna, nowa łyżka rozdrabniająco – sortująca MB Crusher MB-HDS220 została zaprojektowana tak, aby ułatwić pracę, skrócić czas obróbki i zaoszczędzić koszty operacyjne.
 
Wielkość wlotu materiału : 2,20 m – ułatwia załadunek, zapewniając zachowanie czystości gąsiennic lub kół pracującej maszyny.
Wlot jest zaprojektowany tak, aby szybko przenosić materiał na obracające się rotory.
Konserwacja jest prosta – smarowanie jest scentralizowane i może być wykonywane na miejscu budowy, tak jak w przypadku wszystkich produktów MB Crusher.
System złącza został zaprojektowany tak, aby umożliwić maksymalną swobodę ruchu maszyny obsługującej. System ten zapewnia doskonałą widoczność przerabianego materiału oraz miejsca pracy.
 
Podobnie jak w przypadku innych modeli HDS, także i MB-HDS-220 oferuje łatwą wymianę rotorów –   przez operatora – bezpośrednio na miejscu budowy. Dzięki temu można łatwo i szybko przetwarzać różne rodzaje materiałów.
 

MODELE CIĘŻAR ŁADOWNOŚĆ CIŚNIENIE PRZEPŁYW OLEJU
MB-HDS214 0,82 ton 0,4 m³ 200 – 250 bar 75 – 120 l/min

Wartość przepływu oleju musi być osiągnięta jednocześnie z wymaganym ciśnieniem roboczym.

Formularz kontaktowy

    Administratorem Państwa danych osobowych podanych w poniższym formularzu jest Rental Serwis Robert Pankowski - Jankowski z siedzibą w Będgoszczy nr 18, 74-202 Bielice, NIP: 8521631641. Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu zawarcia i realizacji umowy, obsługi serwisowej, obsługi reklamacji, dochodzenia roszczeń oraz w celach archiwizacyjnych (podanie danych w powyższych celach jest obowiązkowe), a także za Państwa zgodą - w celu przesyłania informacji handlowych w ramach marketingu bezpośredniego. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, żądania ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia. Państwa dane będą udostępniane podmiotom współpracującym z administratorem wyłącznie w celu realizacji umowy i roszczeń z niej wynikających. Przysługuje Państwu prawo wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych gdy uznają Państwo, iż przetwarzanie Państwa danych osobowych, narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. i/lub ustawy o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 roku. Państwa dane osobowe przechowywane będą przez okres niezbędny dla prawidłowego wykonania celów określonych powyżej, nie dłużej jednak niż przez 10 lat. Podstawą prawną przetwarzania Państwa danych przez administratora w celu marketingu bezpośredniego, jest prawnie uzasadniony interes administratora. Z kolei podstawą prawną przetwarzania danych w celu przesyłania informacji handlowych jest Państwa zgoda, która może zostać w każdej chwili cofnięta. Państwa dane przetwarzane będą również w sposób automatyczny w tym w formie profilowania przy czym, nie będzie to wywoływać wobec Państwa żadnych skutków prawnych czy wpływać na Państwa sytuację.