Serwis zwyżek – Gorzów

Szerokie zastosowanie zwyżek, podestów ruchomych, podnośników koszowych oraz wielu innych maszyn umożliwiających podnoszenie przedmiotów i pracę na wysokościach sprawia, że liczba firm oferujących naprawy tego typu sprzętu stale wzrasta. Przy wyborze firmy oferującej serwis zwyżki czy podnośnika, niezwykle istotne są takie cechy jak:

  • wieloletnie doświadczenie,
  • stały dostęp do wysokiej jakości części zamiennych,
  • terminowość,
  • atrakcyjna cena,
  • wykorzystywanie najnowocześniejszych technologii,
  • fachowe doradztwo umożliwiające dobór optymalnych rozwiązań,
  • dojazd do klienta,
  • darmowy transport uszkodzonego sprzętu do naprawy.

Wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu naszych klientów zamieszkujących Gorzów Wielkopolski i okolice, świadczymy profesjonalny, w pełni kompleksowy serwis i naprawy zwyżek, podnośników, podestów ruchomych i wielu innych urządzeń i maszyn, niezbędnych w branży budowlanej, remontowej czy energetycznej. Nasze usługi charakteryzuje wysoka jakość oraz atrakcyjna cena, a dzięki stałej dostępności podzespołów i części od renomowanych producentów, nasze naprawy wykonujemy zawsze na czas i w atrakcyjnej cenie.

Kompleksowa naprawa i przeglądy techniczne – Gorzów Wielkopolski

Nasi klienci z Gorzowa i okolic mogą liczyć na darmowy transport uszkodzonego sprzętu do naszego warsztatu, jeśli naprawa na miejscu zdarzenia okaże się niemożliwa. Nasz mobilny serwis to doświadczeni specjaliści oraz bogato wyposażone samochody naprawcze, umożliwiające usuwanie wielu typowych i niestandardowych usterek na miejscu, bez konieczności transportowania maszyny do naszego warsztatu w Gorzowie Wielkopolskim.

Oprócz usuwania drobnych usterek i wykonywania kapitalnych napraw maszyn przemysłowych Rental Serwis oferuje także wykonywanie przeglądów okresowych maszyn, jak również przygotowywanie podnośników czy zwyżek do kontroli i odbioru technicznego. Dzięki temu możesz mieć stuprocentową pewność, że twoje urządzenia charakteryzuje doskonała sprawność i zgodność z najbardziej restrykcyjnymi normami i wymaganiami.

Doskonale zdajemy sobie sprawę z faktu, że szczegółowa znajomość zasad działania układów hydraulicznych czy silników stosowanych w zwyżkach i podnośnikach, to zagadnienia, na których nasi klienci nie mają obowiązku się znać. Oferowane przez naszych specjalistów profesjonalne doradztwo, to pewność wyboru najkorzystniejszych i niezawodnych rozwiązań, uwzględniających specyfikę danego urządzenia oraz jego parametry techniczne, jak i koszty jego naprawy.