Serwis zwyżek i podestów ruchomych – Poznań

Specjalizujemy się w przeprowadzaniu bieżących napraw oraz wykonywaniu kapitalnych remontów zwyżek, podnośników koszowych oraz podestów ruchomych. Naprawa tych oraz wielu innych uradzeń wykorzystywanych każdego dnia w przemyśle budowlanym, energetycznym, wykończeniowym oraz w wielu innych branżach, wykonujemy na terenie Poznania i okolic, łącząc światowy standard w zakresie jakości z atrakcyjną ceną.

Od początku swojego istnienia firma Rental Serwis stawia na najwyższą jakość usług oraz maksymalne dopasowanie swojej oferty do dynamicznie zmieniających się potrzeb naszych klientów. Właśnie dlatego, firmom przemysłowym i usługowym z Poznania oferujemy zarówno pogwarancyjny serwis podnośników, jak i kompleksowe przeglądy techniczne maszyn, gwarantujące zachowanie ich niezawodności, sprawności technicznej i bezpieczeństwa użytkowania.

Kompleksowa naprawa podnośników, przeglądy techniczce

Szeroki zakres naszych usług naprawczych, stały dostęp do najwyższej jakości części zamiennych, jak również dążenie do zapewnienia najwyższej jakości obsługi wpływają na popularność oferty marski Rental Serwis wśród klientów z Poznania i okolic. W zakresie naszych usług znajdują się prace związane z:

  • naprawą silników spalinowych,
  • zapewnieniem poprawnej pracy układów hydraulicznych,
  • naprawą układu elektrycznego,
  • regeneracją podnośnika, zwyżki, podestu,
  • przygotowaniem maszyn przemysłowych do odbioru technicznego,
  • wykonywaniem przeglądów okresowych.

Bogata oferta połączona z bezcennym doświadczeniem wynikającym z wieloletniej obecności na rynku sprawiają, że oferta naszej firmy nie ma sobie równych wśród poznańskich firm oferujących serwis i naprawę maszyn przemysłowych.

Swoje usługi remontowe oferujemy w dogodnej lokalizacji w Poznaniu. Dokładając wszelkich starań do zapewnienia naszym klientom satysfakcji i wymiernych korzyści, jakie daje skorzystanie z naszych usług, oferujemy bezpłatny transport zepsutych urządzeń do naszych warsztatów i centrów serwisowych. Darmowy dowóz zwyżki czy podnośnika to gwarancja jeszcze niższych wydatków związanych z naprawą sprzętu.

Mobilny serwis maszyn – Poznań i okolice

W celu zapewnienia jeszcze bardziej komfortowej obsługi naszych klientów wprowadziliśmy również serwis mobilny, który dotrze do twojej firmy w celu szybkiego, profesjonalnego usunięcia awarii w miejscu zdarzenia. Wszystko po to, abyś nie musiał transportować zwyżki czy podnośnika do naszej siedziby. Pozwoli to znacznie skrócić czas przestoju maszyny oraz zminimalizować straty związane z czasem trwania naprawy.

Nasze kompleksowo wyposażone, nowoczesne samochody serwisowe posiadają niezbędny sprzęt oraz części zamienne, dzięki czemu większość napraw jesteśmy w stanie przeprowadzić na miejscu u klienta. Po dotarciu na miejsce awarii wykonujemy profesjonalną i kompleksową diagnostykę uszkodzonej maszyny. W przypadku usterek niemożliwych do usunięcia w ramach mobilnego serwisu, za darmo przetransportujemy sprzęt do naszego warsztatu.

Najwyższa jakość, atrakcyjne ceny, terminowe naprawy

Jako firma z 20-letnim stażem w branży, oferujemy kompleksowe doradztwo w zakresie napraw, remontów i wyboru optymalnych rozwiązań. Nasi specjaliści dysponują zaawansowaną wiedzą, po to, by zapewnić ci pewność skutecznej i niezawodnej naprawy, dzięki której twoje urządzenia odzyskają swoją sprawność. Mając na uwadze nie tylko najwyższą jakość, ale również atrakcyjne ceny naszych usług, podpowiemy ci, jak wybrać najkorzystniejszy wariant naprawy, uwzględniając jej skuteczność oraz cenę.