Serwis zwyżek – Szczecin

Jako profesjonalny serwis maszyn przemysłowych doskonale zdajemy sobie sprawę z faktu, że nagła i niespodziewana awaria zwyżki, podnośnika czy ruchomego podestu może całkowicie uniemożliwić pracę, generując jednocześnie dotkliwe straty finansowe. W takich sytuacjach gwarancja skutecznej naprawy sprzętu w szybkim czasie stanowi konieczność. Właśnie dlatego, firma Rental Serwis oferuje kompleksową naprawę podnośników i zwyżek na terenie Szczecina i okolic, specjalizując się w usuwaniu zarówno typowych, jak i niestandardowych awarii maszyn przemysłowych.

W bogatej palecie naszych usług, wykonywanych przez specjalistów z wieloletnim doświadczeniem, znajdują się m.in.:

  • bieżąca naprawa i serwis zwyżek, podestów ruchomych, podnośników,
  • kapitalne remonty powyższych oraz innych rodzajów maszyn przemysłowych,
  • serwis pogwarancyjny,
  • przeglądy okresowe,
  • przygotowanie maszyn do odbioru technicznego,
  • mobilny serwis z dojazdem do klienta.

Dokładamy wszelkich starań, by jakość naszych usług zawsze byłą najwyższa. Niezależnie od tego, czy chcesz zlecić naszej firmie wykonanie przeglądu technicznego, czy naprawę zwyżki, dzięki naszej bogatej wiedzy oraz doświadczeniu i dobrym kontaktom z dostawcami, jesteśmy w stanie zaoferować najlepsze części zamienne w atrakcyjnej cenie, usuwając awarię w ustalonym wcześniej terminie. Nasz mobilny serwis wyposażony jest w nowoczesne i w pełni profesjonalne urządzenia diagnostyczne, umożliwiające kompleksowe rozpoznanie źródeł awarii. Jeśli naprawa nie będzie możliwa na miejscu, zapewniamy bezpłatny transport uszkodzonej zwyżki lub podnośnika do naszego warsztatu w Szczecinie.

Naprawa podestów ruchomych – Szczecin

Specjalnie dla naszych klientów, wykorzystujemy innowacyjne technologie i nowoczesne rozwiązania. Wszystko po to, by świadczona przez naszą firmę naprawa podestów i podnośników stanowiła synonim najwyższej jakości usług świadczonych zgodnie z najwyższymi światowymi standardami.

Przez dwadzieścia lat obecności na rynku, nieustannie śledzimy zmieniające się technologie i korzystamy z coraz nowocześniejszych rozwiązań. Wszystko po to, by jeszcze szybciej i bardziej kompleksowo świadczyć serwis urządzeń i maszyn przemysłowych. Nasza oferta obejmuje naprawę układów elektrycznych i hydraulicznych, remont silników spalinowych, regenerację zwyżek i podestów, wymianę części, profesjonalną diagnostykę, okresowe przeglądy techniczne, jak również wiele innych prac serwisowych, wykonywanych na zlecenie firm budowlanych, przemysłowych i usługowych z terenu Szczecina i okolic.

Dążąc do podnoszenia jakości naszych usług, nieustannie wprowadzamy rozwiązania, pozwalające skrócić czas trwania napraw i remontów, jak również podnieść ich standard. Tym, co wyróżnia Rental Serwis spośród wielu innych firm oferujących naprawę maszyn budowlanych, jest dostęp do niezawodnych części zamiennych od renomowanych producentów. Dzięki nim jesteśmy w stanie nie tylko profesjonalnie, ale również szybko i sprawnie świadczyć nasze usługi, usuwając najbardziej skomplikowane awarie i usterki. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!