Naszą ofertę adresujemy do osób zamieszkujących Szczecin i okolice. Proponujemy podesty ruchome, które cechują się bardzo dobrym stanem technicznym. Nadają się one do prac budowlanych i montażowych, znacząco ułatwiając realizację wszelkich usług z zakresu budownictwa i konserwcacji urządzeń i powierzchni. Można nimi transportować na wysokości, zarówno ludzi, materiały, jak i drobny sprzęt.

Wśród wynajmowanych przez nas podestów ruchomych znajdują się sprawne, nowoczesne i gotowe do natychmiastowego działania podnośniki nożycowe, które zbudowane są z krzyżujących się ramion. Proponujemy również podesty ruchome samojezdne (montowane na pojeździe — podnośniki koszowe) i teleskopowe podesty.

Posiadamy bogaty park maszynowy, dzięki czemu jesteśmy w stanie odpowiedzieć na potrzeby klientów z różnych branż. Gwarantujemy im indywidualne podejście do otrzymanego zlecenia, najwyższą jakość usług oraz atrakcyjne warunki cenowe.

Ze znajdujących się w ofercie Rental Serwis podnośników koszowych, teleskopowych i nożycowych korzystają osoby prywatne i firmy, które nie dysponują urządzeniami niezbędnymi do wykonania zleconych prac.

Podesty nożycowe

Wyposażone w dużą platformę zapewniają swobodę manewrowania i bezpieczeństwo użytkowania. Są bardzo trwałe i odpowiednio zwrotne, dzięki czemu usprawniają wykonywane czynności. Wykorzystywane są w pracach wysokościowych zarówno we wnętrzach, jak i na zewnątrz budynku.

Proponowane przez Rental Serwis uniwersalne podesty nożycowe elektryczne to funkcjonalne narzędzia, które znajdują zastosowanie w:

  • halach produkcyjnych, magazynowych i warsztatach mechanicznych — dają możliwość podniesienia samochodu,
  • transporcie — w trakcie rozładunku, załadunku towarów np. z TIR-ów,
  • pracach montażowych — np. reklam i banerów wielkopowierzchniowych,
  • pracach wykończeniowych — np. w trakcie malowania górnych części budynków,
  • pracach instalatorskie — np. oświetlenia.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty, zapewniamy atrakcyjne warunki wynajmu.

Wynajem podestów nożycowych

Jedną z naszych głównych usług jest wynajem podnośników nożycowych zarówno w formie krótko-, jak i długoterminowej. Oferujemy urządzenia posiadające wszelkie niezbędne certyfikaty i aktualne badania Urzędu Dozoru Technicznego. Są niezawodne i łatwe w obsłudze. Znajdują zastosowanie m.in.:

  • przy podwieszaniu kanałów wentylacyjnych
  • w transporcie obiektów wielkogabarytowych
  • w halach produkcyjnych
  • podczas czynności naprawczych w warsztatach mechanicznych
  • w trakcie pracy na budowie – montaż instalacji czy malowanie na wysokości

Profesjonalne podnośniki nożycowe to bardzo uniwersalne maszyny, zapewniające bezpieczeństwo i wysoką niezawodność.

Nasza firma oferuje wynajem podestów w bardzo atrakcyjnych cenach. Stanowią one idealną alternatywę, nawet przy długim okresie wypożyczenia. Pozwalają na obniżenie kosztów wynikających nie tylko z zakupu, lecz również późniejszego utrzymania i serwisowania. Wszystkie te zagadnienia pozostają po naszej stronie – płacisz jedynie opłatę miesięczną, a my zajmujemy się resztą!