Planujesz prace na wysokościach? Szukasz w Szczecinie godnej zaufania firmy zajmującej się wynajmem sprzętu budowlanego? Jeśli tak, to doskonale trafiłeś! U nas znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Proponujemy zaliczany do maszyn dźwignicowych podnośnik koszowy, który pozwala na wykonywanie prac na dużych wysokościach i jednocześnie do minimum zmniejsza ryzyko wypadku. Decydując się na wypożyczenie zwyżki, zapewniasz sobie i swoim pracownikom bezpieczeństwo.
Najważniejszym elementem wynajmowanego podnośnika koszowego jest specjalny pojemnik (kosz), który można wykorzystać do podnoszenia ludzi, różnych materiałów (np. budowlanych), a nawet niewielkich urządzeń.

Znajdujący się w ofercie Rental Serwis sprzęt na wynajem proponujemy osobom prywatnym i firmom budowlanym.

 • Ułatwia on na malowanie elewacji i znajduje zastosowanie m.in. w sadownictwie — podnośniki koszowe usprawniają ścinanie gałęzi drzew owocowych.
 • Zwyżki wykorzystywane są także w trakcie prac konserwacyjnych na miejskich terenach zielonych.
 • Są niezastąpione podczas śnieżnych zim — pozwalają na bezpieczne usuwanie śniegu i sopli lodowych z dachów.
 • Podnośniki koszowe używane są w trakcie budowy i serwisu sieci napowietrznych, z kolei w hutnictwie służą do montażu, demontażu i serwisu suwnic, rurociągów, pieców oraz kotłów.
 • Wynajmowane są przez firmy specjalizujące się w myciu elewacji budynków i trudniące się montażem i demontażem reklam.

Podnośnik koszowy – wynajem

Zapraszamy do współpracy i wynajmu wszystkie przedsiębiorstwa potrzebujące zwyżki w Szczecinie i okolicach. Oferowanym przez Rental Serwis podnośnikiem koszowym zrealizujesz prace, które do tej pory wymagały rozstawienia rusztowania. Proponujemy swoim klientom jedynie nowoczesne i sprawdzone maszyny, które regularnie poddawane są przeglądowi technicznemu i czynnościom konserwacyjnym. Gwarantujemy niezawodność, skuteczność i bezpieczeństwo pracy.

Nasz podnośnik koszowy to profesjonalny sprzęt, a jego wynajem to duża oszczędność. Cena sprzętu budowlanego nie jest niska, wielu firm budowlanych nie stać na tak duży wydatek. Korzystając z oferty Rental Serwis, zaoszczędzisz niemałą sumę pieniędzy, którą możesz zainwestować w rozwój firmy lub zakup częściej używanego sprzętu.

Do czego wykorzystuje się podnośniki koszowe?

Oferujemy profesjonalny wynajem niezawodnych podnośników koszowych o świetnych parametrach użytkowych w atrakcyjnych cenach. Bardzo wysoki udźwig i możliwość bezpiecznego przenoszenia w koszu ludzi wraz ze wszystkimi narzędziami niezbędnymi do pracy sprawiają, że znajdują one szerokie zastosowanie, gdy chodzi m.in. o:

 • szybkie odśnieżanie dachów przy dobrym zabezpieczeniu osoby je wykonującej
 • przycinanie gałęzi drzew
 • instalację i montaż reklam wielkoformatowych
 • ocieplanie budynków i systemu ogrzewania oraz wentylacji
 • udrażnianie i czyszczenie rynien w miejskich kamienicach
 • montowanie anten telewizyjnych i radiowych
 • prace operatorskie podczas filmowania i fotografowania
 • sprawne mycie okien przeszklonych biurowców i fasad wysokich budynków.

Również wycinka drzew nie może się obyć bez naszego podnośnika koszowego. Można go też wykorzystywać w budownictwie, przy pracach dekarskich, myciu i malowaniu elewacji, a także instalacjach oświetlenia zewnętrznego na budynkach oraz latarni wolnostojących w otwartym terenie. Znacznie ułatwiają pielęgnację zieleni miejskiej, która ze względu na swoją wysokość, wymaga zastosowania specjalistycznego sprzętu.

Nasze maszyny przeznaczone do prowadzenia prac na wysokości zapewniają bardzo duży poziom bezpieczeństwa. Są też niezwykle łatwe w transporcie, a także intuicyjne w obsłudze. Doświadczony operator nie będzie potrzebował specjalnych szkoleń do sterowania nimi.

Jednocześnie, dzięki wypożyczeniu, możesz ponosić koszt posiadania maszyn tylko wtedy, kiedy ich naprawdę potrzebujesz. Nie musisz dokonywać bardzo drogiego zakupu. Oferujemy Ci zarówno wynajem krótko-, jak i długoterminowy. Oczywiście nasze możliwości zależą od aktualnej dostępności parku maszynowego, więc zawsze warto dokonać rezerwacji z odpowiednim wyprzedzeniem. Nie ma jednak problemu, jeżeli podnośnik jest dostępny. Możemy go dostarczyć nawet w ciągu 24 godzin. Jeżeli więc potrzebujesz niezawodnych i bezpiecznych rozwiązań do prac wysokościowych – zapraszamy do współpracy z nami!